02144955582 | تماس با ما: 03537260094

حضور شركت پيشگامان ايساتيس در نمايشگاه الكامپ شيراز

پانزدهمین نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و ماشین‌های اداری (الکامپ)، سه‌شنبه مورخ 05/05/1395 در محل دائمی نمایشگاه‌های شیراز گشایش یافت. در این نمایشگاه جمع کثیری از شرکت‌های فعال در حوزۀ IT در فضایی بالغ بر 20 هزار مترمربع پا به میدان گذاشتند. علاوه بر این فضا، تعداد زیادی از سازمان‌های دولتی دستاوردها و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.
«شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس» که در مجموعه پارک علم و فناوری استان یزد حضور جدی و توانمندی دارد، به عنوان نماینده گروه تعاونی پیشگامان با همکاری نمایندۀ خود در شیراز (عرفان‌نت) در این نمایشگاه حضور یافته است.

 

 

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس محصولات ارائه شده خود را در قالب سه بسته نرم‌افزاری شامل آکسون (سیستم مدیریت فرایند آموزش)، اوج (نرم‌افزار برنامه‌ریزی درسی هوشمند) و پرنیان مدرسه (نرم‌افزار مدیریت هوشمند مدارس مبتنی بر وب) و همچنین خدمات سرور، هاستینگ، دامنه و طراحی صفحات وب ارائه می‌کند.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت 4 روز و از ساعت 17:00 تا 22:00 دائر می‌باشد. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود از غرفه این شرکت واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های شیراز، سالن نرگس، غرفه 14 بازدید نمایند.
نمایشگاه الکامپ یکی از نمايشگاه‌های مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات است که هر ساله در استان‌های مختلف از سوی نظام صنفی رایانه‌ای استانها برگزار و آخرين دستاوردها در حيطه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات در آن ارائه می‌شود.