02144955582 | تماس با ما: 03537260094

پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس و دستاوردهای نمایشگاه الکامپ شیراز

با برپایی پانزدهمین نمایشگاه الکامپ در شیراز،  شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس که در زمینه مشاوره، طراحی، تولید نرم‌افزارهای کاربردی و خدمات مبتنی بر وب و در راستای پیشبرد اهداف متعالی صنعت نرم‌افزار فعالیت دارد، به عنوان نماینده گروه تعاونی پیشگامان کویر حضور یافت و با همکاری نمایندۀ خود در  استان فارس (شرکت عرفان‌نت)  به معرفی محصولات و تولیدات خود پرداخت.
از اهمّ دستاوردهای این نمایشگاه، می‌توان به مذاکره با مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری شیراز، به منظور ارائه راهکارهای آموزشی و همکاری در تولید نرم‌افزار در این سازمان و همچنین مذاکره با مدیران و مسئولان بانک صادرات ایران مدیریت شعب فارس در محل نمایشگاه اشاره نمود.
همچنین با بازدید مدیر اداری‌مالی قطار شهری شیراز از غرفه پیشگامان، نرم‌افزار آکسون و ارزیابی 360 درجه مورد استقبال قرارگرفت.
حضور مسئولین ادارات ورزش و جوانان فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جمعیت هلال احمر بندرعباس و همچنین  مسئولین IT شرکت‌های خصوصی و نیمه دولتی در غرفه پیشگامان و بازدید از تولیدات این مجموعه، بسیار مطلوب و درخور توجه بود.
در این نمایشگاه نرم‌افزار پرنیان نیز به نمایش عموم گذاشته شد که با استقبال فراوان از سوی مراکز آموزشی مواجه شد.
گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه «کامپیوتر، الکترونیک و ماشین‌های اداری» و سومین نمایشگاه «اینترنت، مخابرات و ارتباطات» به همراه سومین نمایشگاه «موبایل، تبلت و لب تاپ» با حضور جمع کثیری از شرکت‌های فعال در حوزه IT در محل دایمی نمایشگاه‌های شیراز، هفتۀ پیش از تاریخ 5 مرداد آغاز و در 8مرداد ماه به کار خود پایان داد. این نمایشگاه که به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان فارس برپا شد، دستاوردهای عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر و مخابرات و دورنمای توسعه کشور، در معرض بازدید عموم قرار گرفت.