02144955582 | تماس با ما: 03537260094

حضور شركت پيشگامان ايساتيس در نمايشگاه فناوری اطلاعات صنعت آب و برق تهران

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس در نخستین نمایشگاه و همایش تخصصی فناوری اطلاعات صنعت آب و برق که میزبان بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران ارشد و مسئولین شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو و شرکت‌های مرتبط با این صنعت در کل کشور بود، حضوریافت. این شرکت به عنوان نمایندۀ گروه تعاونی پیشگامان، بنا به شرایط و مصلحت حضور، تنها دو محصول خود را با نام‌های سیستم مدیریت فرایند آموزش (آکسون) و نرم‌افزار ارزیابی 360 درجه، به معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. ضمن آنکه در سمینار تخصصی جانبی به معرفی محصولات و خدمات خود، پرداخت. مخصوصاً نسخۀ بومی حوزۀ آبفا از مجموعه نرم‌افزارهای آکسون را به شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت آب و برق معرفی کرد.

 

 

گفتنی است در این میان نرم‌افزار مدیریت فرایند آموزش که در چندین شرکت بزرگ زیر مجموعه این وزارتخانه همچون شرکت‌های آب و فاضلاب استان‌ها در حال بهره‌برداری است، مدّ نظر و توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت.
این نمایشگاه به همت دفتر فناوری اطلاعات و آمار وزارت نیرو در دانشگاه شهید بهشتی تهران و با حضور مسئولین ارشد حوزه IT کشور، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و رؤسای دفاتر رشد و دانشگاه‌ها و مدیران عامل و فناوری اطلاعات شرکت‌های زیر مجموعه صنعت آب و برق، طی روزهای 12 و13 مردادماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. تقدیر از شرکت‌های برتر حوزه آب و برق کشور و برپایی کارگاه‌های آموزشی مرتبط از دیگر برنامه‌های این همایش دو روزه بوده‌است.